• 031-33931155
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تولید محتوا باکیفیت در طراحی سایت

تولید محتوا زمانی با ارزش است که به توان محتوای باارزش و منحصربه‌فرد را تولید کرد. محتوای تولید شده نباید کپی از مطالب دیگر تولیدکنندگان باشد.
زمانی که میخواهیم محتوایی را تولید کنیم نیاز به زمان وهزینه ایی داریم تا محتوایی با کیفیت را برای مخاطبان تولید کنیم. تا بتوانند در مورد آن محتوا فکر و تامل کنند،پس با این شرایط می توان گفت:تولید محتوا، یک کار زمان‌بر و پرهزینه است.
محتوا باید براساس علائق، تمایلات، نظرهای، رفتارهای مخاطب تولید شود؛ تا ازنظر مخاطب تولید محتوا باارزش برسد.


در ادامه می خواهیم با مفاهیم زیر آشنا شویم :

نحوه محتوا نویسی برای طراحی سایت

راز و رمز  محتوا نویسی در طراحی سایت

دقت و خلاقیت در نگازش محتوای طراحی سایت

زمان انتخاب محتوا طراحی سایت مخاطب اولویت دارد

نکات مهم محتوا نویس طراحی سایت


نحوه محتوا نویسی برای طراحی سایت

مخاطبان محتوایی را می پسندند که از زبان خودتان بنویسید تا برای آنها مطلب قابل فهم تر و ساده باشد. و از مطالب پیچیده استفاده نکنید. محتوایی که حالت ترجمه ای داشته باشید، یک محتوای کاربر پسند نیست. انگیزه ای در کاربر برای خواندن ادامه مطالب ایجاد نمی کند. توجه داشته باشد که محتوا نویسی تنها به صورت متونی نمی باشد بلکه می تواند به صورت یک محتوای صوتی، پادکست، متن، ویدیو باشد. اگر از هر 4 مورد محتوا تهیه کنید که عالی می شود.


راز و رمز  محتوا نویسی در طراحی سایت

برای طراح سایت زمانی پیش خواهد آمد که چندین ایده در مورد محتوایش  به فکرش میرسد. آن زمان است که باید آن ایده ها را برای خودش یاداشت کند تا  از ذهنش ناپیدید نشود .


دقت و خلاقیت در نگازش محتوای طراحی سایت

اگر درون محتوای خود از متونی استفاده کنید که بی ارزش ،بدون مفغهوم وملالت آور باشد طوری که مخاطب از خواندن آن منصرف شود بهتر است کمی در انتخاب متون خود دقت کنید . متون شما باید مخاطب را به یک چالش بزرگی دعوت کند و آن را غافلگیر کند تا در مورد ادامه مطلب کنجکاو شود.


زمان انتخاب محتوا طراحی سایت مخاطب اولویت دارد

باید توجه داشته باشید که هنگامی که می خواهید متنی را برای محتوا انتخاب کنیدابتدا باید علایق و احساسات کاربران را مد نظر بگیرید، وبه علاوه باید از کلمات و جملاتی استفاده کنیم تا مخاطبان به راحتی بتوانند به مفهموم محتوا پی ببرند.
استفاده از واژه های رایج و به اصطلاح ساده نویسی در متون محتوا در طراحی سایت مزایای بسیاری را به دنبال دارد .


نکات مهم محتوا نویس طراحی سایت


1.تولید محتوای جدید در طراحی سایت

ابتدا باید به سایت های خارجی بروید و مطالب آن را ترجمه کنید و با بیانی ساده محتوا را ایجاد کنید. با این کار مطلب شما دیگر از رقبایتان متمایز است. فقط توجه کنید به تاریخ نشر محتوا در متون خارجی...


2.محتوا نویسی از روی عکس در طراحی سایت

با توجه به کسب و کاری که در آن فعالیت می کنید. می توانید از تصاویری مفهومی کسب کارتان استفاده کنید تا زمانی که کاربر آنها را مشاهده کرد به مفهوم تصویر پی ببرید این تولید محتوا این اطمینان را به شما می دهد که در هیچ سایتی چنین محتوایی وجود ندارد..


3.محتوا نویسی آموزشی در طراحی سایت

محتوا نویسی آموزشی بسیار ارزشمند است. می توانید یک محتوای آموزشی ایجاد کنید. تولید محتوای آموزشی بسیار مورد پسند کاربران میباشد.


4.محتوا نویسی پرسش و پاسخ در طراحی سایت

یکی از مهم ترین نکات محتوا نویسی ایجاد پرسش و پاسخ است. اگر در سایت خود یک بخش پرسش و پاسخ و یا نظر سنجی راه اندازی کنید.


5.اشتراک گذاشتن محتوای سایت در طراحی سایت

زمانی که محتوایی را ایجاد می کنید باید در شبکه های اجتماعی مانند: توئیتر، فیس بوک، لینکدین و گوگل پلاس منتشر کنید. محتوای ویدیویی را در اینستاگرام، تلگرام و ... هم می توانید به اشتراک بگذارید.


6.لینک گذاری برای ارجاع به صفحات دیگر در طراحی سایت

توجه کنید در محتوا نویسی از لینک ها استفاده کنید. محتوایی که در سایت منتشر می کنید به صفحات داخلی لینک قرار دهید. حتی می توانید به صفحات خارجی هم لینک ایجاد کنید. پس حتماً بعد از نوشتن محتوا و قرار دادن آن در سایت وقت بگذارید و لینک های داخلی و خارجی ایجاد کنید. این باعث می شود بازدید از سایت شما بالا برود.


7.برقراری ارتباط با مخاطبان در طراحی سایت

باید با افرادی که از سایت شما بازدید می کنند و یا خرید می کنند و از مشتریان شما هستند یک بخش برای ارتباط ایجاد کنید. این ارتباط به شما در ایجاد محتوای با کیفیت تر کمک می کند.


8.نوشتن مطالب مرتبط در طراحی سایت

یکی دیگر از اصول مهم محتوا نویسی برای وب سایت این است که باید محتوایی که تولید می شود در جهت کسب و کار باشد. یعنی باید محتوا مربوط به محصول و یا خدماتی که ارائه می دهید باشد.


تولید محتوا باکیفیت در طراحی سایت

گروه نرم افزاری سروش تک کار خود را از سال 1394 در شهرک علمی تحقیقاتی کار خود را بر پایه استارت آپ ها و ایده های نو شروع کرد و اکنون  با تیمی قدرتمند از لحاظ دانش فناوری آماده ارائه کلیه خدمات فناوری اطلاعات از جمله طراحی انواع وب سایت و پرتال های سازمانی، اپلیکیشن ها و ... می باشد.

  

 

Top