• 031-33931155
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کلید واژه ها و ابزار های انتخاب آن

یکی از نکات مهم در طراحی سایت انتخاب مناسب کلید واژه (keyword)است که با رعایت این نکته میتوان سایت بهینه ایی را داشته باشیم.این کلید واژه(keyword) باید در لینک ها، URL ها، تگ ها و تصاویر استفاده شود. تا جایی که می توانید مطالبی با کلمات کلیدی(keyword) مشابه تولید نکنید، هم چنین مقالاتی که تا به حال نوشته این را بررسی کنید، و آن هایی که از لحاظ موضوعی نزدیک به هم هستند را شناسایی کرده و ادغام کنید تا مطالب سایت‌تان به محتوایی معتبر و قدرتمند در این حوزه ی خاص تبدیل شوند.طراح سایت باید بداند که کاربران گوگل از چه کلید واژه ایی(keyword) نگام سرچ در گوگل استفاده میکنند. پس باید فهرستی از کلمات کلیدی (keyword) تهیه کنند تا به بهترین نتیجه در بهینه سازی سئو (seo)سایت برسید.


در ادامه با موارد زیر آشنایی  پیدا خواهیم کرد:

1- کلید واژه منسب سئو(seo keywords)

2- ابزارهای انتخاب کلید واژه

  • ابزار Keywords Everywhere

  • ابزار TagCrowd

  • ابزار PinterestKeywords

  • ابزار Guru

  • ابزارKeyword Shitter

  • ابزار Merchant Words

3-نحوه استفاده از کلمات کلیدیَ(keywords)

       کلمات کلیدی(keyword ) در عناوین

        کلمات کلیدی(keyword ) در لینک ها


کلید واژه مناسب سئو( seo keywords)

امروزه از اینترنت استفاده بسیاری می شوند و در زندگی عموم مردم تاثیر بسزایی دارد، که یکی از ابزارهای قابل دسترس مخاطبان اینترنتی سایت های مختلف است که طراحی شده اند وکاربرانی به دنبال کالا و خدمات هستند به راحتی می توانند از این سایتها بهره ببرند. وظیفه مدیران سایت ها برای بازاریابی و تبلیغات های خود این است که از فضای مجازی استفاده می کنند. برای همین برای حذب کاربران اینترنتی باید اقدامات سئو را در طراحی سایت مد نظر بگیریم.و در سایت خود عملی کنیم.
در نتیجه سایت شما در صفحه اول موتور های جستجو برای کاربران نمایش داده می شود به غیر از اینکه یکی از رتبه های برتر می شوید باعث بالا رفتن چند درصدی نرخ ترافیک طراحی سایت هم می شوید.


ابزارهای انتخاب کلید واژه(keyword)

ابزار هایی وجود دارند که می توان برای انتخاب کلید واژه (keyword)مناسب هنگام طراحی سایت ازآنها استفاده کرد که در ادامه آنها را معرفی کرده ایم.

1-ابزارTagCrowd

این ابزار رایگان وکارکرد ساده ایی دارد ابتدا باید لینک  محتوای موردنظر  را در این ابزار سئو آنلاین وارد کنید تا به شما ابر کلمات (word)را و میزان استفاده از کلیدواژه ها (keyword) را نمایش دهد.

TagCrowd

2-ابزار Keywords Everywhere

این ابزار  افزونه است که به مرورگر کروم و فایرفاکس اضافه می شود که داده های زیادی را از نرم افزارهای آنلاین دریافت می کند. زمانی که در قسمت جستجو گوگل عبارت Keywords Everywhere وارد  کنید  به شما داده های پایه ای اما مفیدی می دهد  در ضمن شما می توانید این داده ها را از طریق فایل پی دی اف یا اکسل نیز دریافت کنید و در تحلیل های خود به کار ببندید.

Keywords Everywhere

3- ابزارMerchant Words

این ابزار برای کابران آمازون مورد استفاده قرار میگیرد، برای بهینه سازی محصولات و فروش و سئو (seo)محصولات بهترین راه استفاده از همین ابزار است تا بتوانید نوع جستجو و نحوه ی پیدا کردن محصولات در آمازون را کشف کنید.

Merchant Words

4- ابزار PinterestKeywords

پینترست شبکه ی محبوب اشتراک گذاری تصاویر مختلف است  که کسب و کارهای زیادی از آن استفاده می کنند.  اگر بدانید کدام کلیدواژه ها (keyword)در پینترست مهم تر هستند و بیشتر سرچ می شوند مسلما نتیجه ِ ِ ی بهتری از آن خواهید گرفت.

PinterestKeywords

5- ابزار Guru

این ابزار آنلاین می باشد و سئو نتایج جستجو را از تمام موتورهای جستجو  و همچنین فروشگاه ها جمع آوری کرده و  در اختیار کاربران می گذارد .تنها  کافیست اسم یک محصول را واردکرده تا مشاهده کنید چه کلیدواژه هایی(keyword) برای پیدا کردن آن مورد استفاده قرار می گیرند.

Guru

6- ابزار Keyword Shitter

این ابزار از Google Autocomplete استفاده می کند تا کلیدواژه های پرمصرف در یک حوزه را نمایش دهد.دلیل استفاده از این ابزار این است که بیشتر کاربران زمانی که می خواهند یک محصولی یا کلمه ایی را سرچ کنند یا و Keyword Shitter این کلمات(word) را بررسی  و تولید می کند تا از آن ها در محتوای تولیدی وبسایت ها استفاده شود.

Keyword Shitter

این ابزار ها کمک خواهند کرد تا کلمه کلیدی(keyword) مناسب را به راحتی انتخاب کنیم، اما مهم ترین مطلب در مورد استفاده از این ابزار ها این است که شمارا وارد یک دنیای رقابتی می کنند، هم چنین این ها باعث میشوند که حجم جستجو کلید واژه نشان داده شود.


نحوه استفاده از کلمات کلیدیَ(keyword)


کلمات کلیدی(keyword) در عناوین:

  کلمات کلیدی باید در عنوان صفحه، عنوان مطلب و در متن لینک ها برده میشوندو از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند.توجه داشته باشید که: مهمترین کلمه کلیدی (keyword) هر صفحه حتما باید در عنوان صفحه بکار برده شود. کلمات کلیدی که در عنوان های مطلب هم اهمیت ویژه ای دارند. عنوان های مطلب در صفحات هم باید با فونت درشت و ترجیحا در تگهای عنوان (Heading tags like h1 and h2) در صفحه مشخص شوند.


کلمات کلیدی (keyword) در لینک ها:

کلمات کلیدی در لینک ها نقش ویژه ای دارند که نقش کلمات کلیدی (keyword)برای صفحه لینک شده را دارند. از این رو بهتر است در هنگام لینک دادن به صفحاتمان به متن لینک توجه بیشتری کنیم و در آنها حتی الامکان از کلمات کلیدی صفحه لینک شده استفاده کنیم.


کلید واژه ها و ابزار های انتخاب آن
(seo keywords)
(keyword )

گروه نرم افزاری سروش تک کار خود را از سال 1394 در شهرک علمی تحقیقاتی کار خود را بر پایه استارت آپ ها و ایده های نو شروع کرد و اکنون  با تیمی قدرتمند از لحاظ دانش فناوری آماده ارائه کلیه خدمات فناوری اطلاعات از جمله طراحی انواع وب سایت و پرتال های سازمانی، اپلیکیشن ها و ... می باشد.

  

 

Top