• 031-33931155
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

توجه به برنامه های بهره وری جهت طراحی سایت
هفت برنامه کاربردی در این مقاله توضیح داده میشود که ابزار های قدرتمند بهره وری در برنامه های کاربردی طراحی سایت ، مدیریت پروژه طراحی سایت و وظیفه،مدیریت زمان و فروش است.


کولاب فعال در طراحی سایت

   یک ابزار مدیریت پروژه ساده اما قدرتمند است که می توانید تمام پروژه های طراحی سایت خود را به یک پلت فرم واحد تبدیل می کند و دیگر نیازی به مبارزه با استفاده از برنامه های جداگانه برای ردیابی زمان ،مدیریت وظیفه و صورتحساب در طراحی سایت ندارید. هم چنین این ها را نیز در بر دارد :لیست ها ، نمودار های گانت ، ستن کانبان و گزارش های پیشرفته در طراحی سایت .

نکته قابل توجه این است که کولاب فعال در ابر قرار دارد.زمانی که ثبت نام می کنیدمی توانید در عرض چند دقیقه آنرا فعال کرده.


پروتو در طراحی سایت

   اگر ابزار هایی برای ساخت یک نمونه اولیه عالی داشته باشید، ایجاد یک طراحی سایت به همان اندازه بسیار مجذوب کننده می باشد که برای به انجام رساندن این کار از پروتو در زمینه استفاده می کنیم.با این کار یک نمونه اولیه خیره کننده و تعاملی را به سرعت در طراحی سایت بسازید که با این کار فرآیند طراحی به سرعت پیش می رود که اید خود یک بهره وری است.


بررسی روند مدیریت در طراحی سایت

   اگر مدیریت وظیفه بیش از حد خود را انجام دهد.آن را به میستر تسک انتقال میدهد.این بهره وری به راحتی با گردش کار شما در طراحی سایت سازگار است.


سیستم ردیابی در طراحی سایت

   شما از یک سیستم برای رد یابی یک زمان  ، تهیه صورتحساب ،تهیه پیش بینی های پروژه طراحی سایت و برای پذیرش پرداخت از مشتریان مینتراپ را انجام می دهد.که در یک پلت فرم کوچک فشرده ، هر زمان پرداخت یا غیر قابل پرداخت را می پردازد.صورتحساب های سفارشی را در طراحی سایت تهیه می کند و و مشتریان را قادر می سازد تا پرداخت هارا از طریق خط خطی یا پی پال انجام دهند.


نقش برنامه ها در طراحی سایت

   این برنامه با  همکاری طراحی سایت زیبا، آن را آسان می کند بنابراین شما می توانید با استفاده از یک میانبر صفحه کلید دستی، بدون نیاز به ترک فتوشاپ ، اطلاعات را در طراحی میگذارد. برنامه واکس مک یک اتصال مستقیم به واک را برای به اشتراک گذاری تصاویر، فتوشاپ در طراحی سایت فراهم می کند.


ترفند های بهره وری در طراحی سایت

   نکات و تکنیک هایی در بهره وری وجود دارد که می تواند شما را  به یک کارگر سریع و کارآمد تبدیل کند اما اگر کار خود را بدون برنامه ریزی پیش ببرید در طراحی سایت با کمبود هایی مواجه می شویداگر به دلیل نداشتن  برنامه ریزی کار خود را در طراحی سایت از دست داده اید، برخی از وظایف انجام نمی شود بنابراین در پایان روز کاری خود را ،عادت دهید تا فعالیت های روز بعدتان را در طراحی سایت برنامه ریزی کنید.


کلید های میانبر در طراحی سایت

   میانبرهای صفحه کلید راه بسیار سریع برای راه اندازی بسیاری از فرایندهای در کامپیوتر می باشد تا از جستجوی و کلیک روی یک سری آیکون در طراحی سایت حتی زمانی که فقط یک یا دو مورد درگیر هستند.خود داری کنیم تا زمان اضافی صرف نکنیم.
هنگامی که از میانبرهای صفحه کلید در طراحی سایت استفاده می کنید، لازم نیست انگشتان خود را از صفحه کلید خارج کنید تا با یک ماوس یا صفحه نمایش لمسی در طراحی سایت کار کنید.


   ردیابی زمان در طراحی سایت

این کار می تواند همکاری و توسعه دهندگان را به تنهایی انجام دهد. برای برخی، ردیابی زمان مانند تماشای یک دوربین است که می تواند به شدت تنزل در طراحی سایت پیدا کند هرگز نباید هدف آن باشد ردیابی زمان، کمک بهره وری عالی است اگر تمایل به تعویق انداختن یا در حین اجرای یک کار دشوار باشد، ردیابی زمان می تواند نشانه ای از چگونگی خراب شدن زمان را در طراحی سایت نشان دهد. ردیابی زمان می تواند برای افراد، تیم ها و کسب و کار در طراحی سایت کار کند.

 

توجه به برنامه های بهره وری جهت طراحی سایت

گروه نرم افزاری سروش تک کار خود را از سال 1394 در شهرک علمی تحقیقاتی کار خود را بر پایه استارت آپ ها و ایده های نو شروع کرد و اکنون  با تیمی قدرتمند از لحاظ دانش فناوری آماده ارائه کلیه خدمات فناوری اطلاعات از جمله طراحی انواع وب سایت و پرتال های سازمانی، اپلیکیشن ها و ... می باشد.

  

 

Top