• 031-33931155
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

چگونه تمامی تصاویر خود را از اینستاگرام دانلود کنیم؟

این روزها افراد زیادی اینستاگرام را به عنوان یک دفترچه خاطرات تصویری مورد استفاده قرار میدهند. حال اگر بخواهیم روزی این دفترچه خاطرات را ببندیم( حساب کاربریمان را حذف کنیم) تمام عکس هایمان نیز حذف میشود. و یا اگر به دلایل مختلف دسترسی به اینستاگرام نداشته باشیم عکس هایمان چه میشود.

به طور کلی داشتن نسخه پشتیبان از تصاویر اینستاگرام یک مزیت بزرگ میباشد که اینستاگرام این امکان را برای شما فراهم کرده است. در ادامه مراحل انجام کار را آموزش میدهیم.

ابتدا وارد ناحیه کاربری(پروفایل) خود در برنامه اینستاگرام شوید.سپس گزینه منو را از گوشه بالا سمت راست که به شکل سه خط روی هم است انتخاب کنید و وارد بخش تنظیمات (settings) شوید. در این بخش گزینه ای به نام دانلود داده ها(Data Download) خواهید دید. این گزینه را انتخاب کنید و در صفحه جدید اگر ایمیل وارد شده مورد تاید شما می باشد، گزینه درخواست دانلود (Request Download) را انتخاب کنید. این را باید بدانید که دانلود اطلاعات بلافاصله انجام نمیگیرد و ممکن است تا 48 ساعت نیز به طول بیانجامد. اینستاگرام پس از اینکه تصاویرتان آماده دانلود شود، ایمیلی حاوی لینک دانلود برای شما ارسال میکند.

 

گروه نرم افزاری سروش تک کار خود را از سال 1394 در شهرک علمی تحقیقاتی کار خود را بر پایه استارت آپ ها و ایده های نو شروع کرد و اکنون  با تیمی قدرتمند از لحاظ دانش فناوری آماده ارائه کلیه خدمات فناوری اطلاعات از جمله طراحی انواع وب سایت و پرتال های سازمانی، اپلیکیشن ها و ... می باشد.

  

 

Top