• 031-33931155
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اپلیکیشن چیست؟

واژه اپلیکیشن موبایل به معنای برنامه هایی می باشد که شما در گوشی همراه خود استفاده می کنید. در اصل اپلیکیشن های در سال های اخیر جای خود را در میان کاربران باز کرده اند و کاربران با اشتیاق بیشتری از اپلیکیشن ها استفاده می کنند.

اپلیکیشن ها ی موبایل  در دسته بندی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند :

اپلیکیشن های عکاسی، اپلیکیشن های مالتی مدیا (پخش فیلم و موزیک ) ، اپلیکیشن های  خبری، اپلیکیشن های خرید و بازار الکترونیک، اپلیکیشن های ثبت آگهی، اپلیکیشن های مشاهده نقشه، اپلیکیشن های مشاهده آب و هوا، اپلیکیشن های حسابداری و مالی، اپلیکیشن های بانکی و ...

برنامه نویسی موبایل
اپلیکیشن های موبایل
 

موارد استفاده اپلیکشن

امروزه برای اکثر کارها مشاغل و کارها اپلیکیشنی طراحی شده است و اپلیکیشن ها دنیای جدید را برای گشوده اند. دیگر نیازی نیست زمان خود را در ترافیک های سنگین شهر تلف کنید و برای خرید روزمره خود ساعت ها وقت خود را از دست دهید و بعد از کلافگی و خستگی زیاد به موفیت نرسید . دنیای اپلیکیشن موبایل به قدری وسیع شده است که شما به راحتی در منزل خود بدون خستگی می توانید بهترین خرید و به صرفه ترین خرید را در کنار آسایش و به دور از خستگی انجام دهید .

برای مثال شما می توانید از اپلیکیشن ها خرید بلیط انجام دهید، لوازم منزل و مورد نیاز خورد را از طریق اپلیکیشن خریداری کنید، کارهای بانکی خود را به راحتی انجام دهید، با ددیگران ارتباط برقرار کنید، از احوال دوستان خود باخبر شوید، بازی کنید و در طول روز کاملا سرگرم شوید. 

چه مشاغلی به اپلیکیشن نیاز دارند 

اپلیکیشن ها را می توان برای تمام مشاغل استفاده کرد. شاید با خودتان بگویید که یا اپلیکیشن یا وب سایت؟ باید بگوییم که هر کدام از آنها موارد خاص خود را دارند شما  قبل از داشتن یک اپلیکیشن خوب باید یک وب سایت خوب داشته باشید. مگر آنکه مانند بازی های آنلاین بخواهید فقط کاربران از اپلیکیشن استفاده کنند. اما برای فروشگاه ها مانند دیجی کالا، بامیلو و ... داشتن یک اپلیکیشن خوب در کنار وب سایت تضمین کننده کار آنها می باشد. 

اپلیکیشن ها صرفا برای وب سایت های فروشگاهی نمی باشد برای تمام مشاغل می توان اپلیکیشن را تهیه کرد. از جمله معرفی، رزرو و نوبت دهی، خرید و فروش، آگهی، ارتباطات و...

مزایای داشتن یک اپلیکیشن 

معرفی آسانتر و ارزان تر نسبت به وب سایت 

در دسترس بودن و راحتی استفاده برای کاربران

چرا سروش ایده پردازان اسپادان 

تیم سروش از سال 1395 با جمع آوری یک تیم منسجم و برنامه نویس علاوه بر داشن فنی در حال آماده سازی اپلیکیشن ها و ایده های استارت آپ می باشند. از جمله این اپلیکیشن ها به اپلیکیشن سورنا بُن و آفاق پو می توان نام برد. 

سورنا بُن یک وب سایت و  اپلیکیشن تخفیف گروهی برای اطلاع از آخرین تخفیف های روز پاساژ های کشور می باشد . 

آفاق پو یک وب سایت و  اپلیکیشن مربوط به گردش گری و ثبت خاطرات سفر است که یک نوع شبکه اجتماعی مربوط به سفر نیز می باشد. 

 
 
 

 

مشاوره رایگان

 

جهت انجام پروژه خود یک فنجان مشاوره مهمان ما باشید

 

031-33931155


09134039237

گروه نرم افزاری سروش تک کار خود را از سال 1394 در شهرک علمی تحقیقاتی کار خود را بر پایه استارت آپ ها و ایده های نو شروع کرد و اکنون  با تیمی قدرتمند از لحاظ دانش فناوری آماده ارائه کلیه خدمات فناوری اطلاعات از جمله طراحی انواع وب سایت و پرتال های سازمانی، اپلیکیشن ها و ... می باشد.

  

 

Top